Küpsiste kasutamine

OÜ CSC Telecom Estonia on selle veebilehe vastutav töötleja. Veebileht https://multisms.ee/ kasutab küpsiseid, et parandada kasutajakogemust, parandada veebilehe kvaliteeti ja tagada selle laitmatu toimimine.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse teie arvutisse või mobiilseadmesse ja salvestatakse sinna, kui külastate veebisaiti, ning mida veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui külastate veebisaiti. Iga järgneva veebisaidi külastuse korral saadetakse küpsis tagasi algsele või kolmanda osapoole veebisaidile, mis tunneb küpsise ära ja võimaldab veebisaidil mäletada kasutaja valitud seadeid järgmistel külastustel, nii et neid ei pea iga kord uuesti sisestama. Lisateavet küpsiste kohta ja nende haldamise või kustutamise kohta leiate veebilehelt www.allaboutcookies.org/.

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume

Kontaktvorm

Kontaktvormil esitatud isikuandmeid kasutatakse personaalse pakkumise koostamiseks ning isik nõustub, et temaga võetakse ühendust esitatud telefoninumbrile ja e-posti aadressile. Küsimustikus sisalduvate isikuandmete töötlemise eesmärk on OÜ CSC Telecom Estonia ettevõtete teenuste nõustamine ja pakkumiste tegemine.

Sisseehitatud sisu teistelt veebisaitidelt

Selle saidi postitused võivad sisaldada varjatud sisu (nt videopildid, artiklid jne). Teiste saitide sisseehitatud sisu käitub nii, nagu oleks külastaja neid teisi saite külastanud.

Need saidid võivad koguda teie kohta andmeid, võivad kasutada küpsiseid, varjata kolmanda osapoole jälgimisvahendeid ja jälgida teie tegevust varjatud sisuga, sealhulgas juhul, kui teil on konto ja olete sellele saidile sisse logitud.

Analüütika

See veebisait kasutab Google Analytics’i loodud küpsiseid, mis on Google Inc. poolt loodud programm. “Google Analyticsi küpsiste kasutamise eesmärk on parandada veebisaidi sisu kvaliteeti ja kohandada sisu kasutajate vajadustele. Lisateavet Google Analyticsi teenusetingimuste kohta leiate veebilehelt http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Kuidas ma saan küpsiste vastuvõtmisest loobuda?

Enamik brausereid saab öelda, et te ei soovi küpsiseid üldse või ainult teatud veebisaidilt saada. Kõik kaasaegsed brauserid võimaldavad teil küpsiste seadistusi muuta. Need seaded on tavaliselt saadaval brauseri valikute või eelistuste menüüs.